Kadın işletmeci farkıyla suyunuzu evinize getiriyoruz

10 senedir hiç değişmeyen dağıtım personelimiz ile İzmir'de Karşıyaka, Bostanlı, Alaybey, Yalı, Nergiz civarı bölgelere kaliteli, hızlı Sırma 19 litre damacana su servisi veriyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz. Sipariş için Tel: 0 (232) 369-5665.

Kadın işletmeci farkıyla suyunuzu evinize getiriyoruz

Servis Kalitesinde 3 Senedir Zirvedeyiz

Bisu'nun uygulamasından sipariş veren müşterilerin sipariş sonrası verdikleri puanlamaya göre belirlenen servis puanlamasında 2 senedir zirveyi kimseye bırakmıyoruz.

Servis Kalitesinde 3 Senedir {Zirvedeyiz}

Ben Şenay Özsoy, bu işletmenin kurucusu ve yöneticisiyim. Müşterimiz olarak bir kadın girişimciyi destekleyebilirsiniz.

Diğer markaların aksine, asıl işi su ve maden suyu satmak olan bir markayı sizlerle buluşturuyoruz.

Çoklu kanallarımızdan siparişinizi verebilirsiniz. Bize, telefonla, iletişim formunu doldurarak, veya whatsapp sipariş hattımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

3 günde 1 fabrikadan kamyonla gelen sular 7/24 klima çalışan soğuk hava depomuzda muhafaza ediliyor. Sularınız sıcak havaya maruz kalmıyor, damacanalarda yosunlaşma olmuyor.

Kurulduğumuz günden bugüne bizimle çalışan, tüm müşterilerimizin sevdiği ve güvendiği dağıtım personelimizle hizmet veriyoruz.

Elde ettiğimiz gelirin bir kısmı ile sokak hayvanlarının mama ihtiyacını gideriyoruz. Özellikle sıcak havalarda sularını eksik etmiyoruz.

19 lt. Damacana
19,00

Lezzetin en büyük boyutu

Satın Al
15 lt. Cam Damacana
24,00

Lezzetin en sağlıklı hali

Satın Al
İletişim

Bir Sorunuz Mu Var? Bize Yazın

Karar verme aşamasında size yardımcı olmayı çok isteriz. Eğer kafanıza takılan bir soru varsa, sitemizde aradığınızı bulamadıysanız aşağıdaki formu doldurarak bize yazabilirsiniz.

Adresimiz

Aksoy Mah. 1751 Sokak No:37/B Karşıyaka İzmir

Telefon Numaralarımız

0(232) 369 5665
0(232) 364 0621
0(232) 369 7316

Çalışma Saatlerimiz

Pzt - Cts: 8:00 - 20:00

  Sık Sorulan Sorular

  Aklınıza Takılabilecek Soruları Cevaplandırdık

  Müşterilerimizin sıkça sorduğu sorular ve bunlara verdiğimiz yanıtlar.

  Sırma Damacana Su Fiyatlarınınız Ne Kadar?

  Pet damacana fiyatımız 19 TL, cam damacana fiyatımız 24 TL’dir.

  Damacana Su Depozitosu Fiyatlarınız Nedir?

  Pet Damacana depozito ücreti 65 TL, Cam damacana depozito ücreti 170 TL’dir. Bu bedeli bir kere verirsiniz, bizden su almayı bıraktığınızda geri iade edip depozito ücretinizi geri alabilirsiniz.

  İzmir Karşıyaka'da Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz?

  Karşıyaka’da Aksoy, Atakent, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Bostanlı, Donanmacı, Goncalar, Nergiz, Tersane, Tuna, Yalı mahallelerine hizmet vermekteyiz.

  Siparişim Ne Kadar Sürede Evime Gelir?

  Siparişiniz teslim süresi, haftanın hangi gününe ve hangi saate aralığına denk geldiğine göre değişebilmektedir. En yoğun günler olan Pazartesi ve Cumartesi siparişinizin teslim süresi 1 saattir. Bu süre gün içinde yoğunluğun olduğu iç çıkışı saatlerinde artabilmektedir. Haftanın diğer günlerinde bu süre, 30-45 dakikadır.

  Elimde Başka Markanın Damacanası Var, Değişim Ücreti Alıyor Musunuz?

  Elinizde başka bir markanın damacanası varsa onu depozito olarak kabul ediyoruz ve hiçbir değişim ücreti talep etmiyoruz.

  Saat Kaça Kadar Servis Yapıyorsunuz?

  Servislerimiz akşam 20:00’ye kadardır. Bu yüzden saat 19:00’dan sonra telefon almıyoruz. Bu konuda mağdur olmamak için, bizi daha önceden arayıp ileri saatler için sipariş oluşturabilirsiniz

  Kredi Kartı İle Ödeme Alıyor Musunuz?

  Evet, ödemelerinizi kredi kartıyla yapabailirsiniz. Ama sipariş sırasında telefonda kredi kartıyla ödeme yapacağınızı belirtmelisiniz, aksi takdirde dağıtım personelimiz yanına pos cihazını almayacaktır.

  Su Siparişimin Yanında Market Siparişi De Verebilir Miyim?

  Aynı zamanda bir market de işlettiğimiz için su siparişlerinizin yanında market siparişinizi de verebilirsiniz. Dağıtım personelimiz hem suyunuzu hem market siparişinizi birlikte getirecektir.